İşbu Gizlilik Politikası,www.harcasana.com ile Üye tarafından paylaşılan kişisel bilgilerin Harcasana.com tarafından kullanılması ve korunması ile ilgili bilgileri içermektedir.

 

www.harcasana.com üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerini (isim, yaş, adres, vs.) talep etmektedir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye "sınıflandırma” çalışmaları için sadece www.harcasana.com bünyesinde kullanılmaktadır. Hizmet kalitemizi arttırmak adına üyelerimizin izni dahilinde zaman zaman kullanıcılarımızın ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz ürün, kampanyalar, hizmet ve promosyonlar hakkında e-mail, sms gibi bilgilendirmeler gönderebiliriz. Üye bu bilgilendirmeleri almaktan her zaman kolay ve ücretsiz olarak vazgeçebilir. Vazgeçme isteğini info@harcasana.com e-mail adresine gönderebileceği gibi "Hesabım” kısmından üyelik ayarlarını değiştirerek ya da e-mailine ulaşan bilgilendirme e-mailindeki Üyelikten Ayrıl linkine tıklayarak da gerçekleştirebilir. Üyenin kişisel bilgileri (Ad, soyad, adres, telefon vb.) sipariş teslimatının gerçekleştirilebilmesi için taşıma şirketleri ile paylaşılmaktadır. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler verilecektir.

 

Harcasana.com, kullanıcının izni olmadan işbu Gizlilik Politikası gereğince belirtilen kullanım alanları haricinde hiç bir surette, üyelerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi taahhüt eder.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.harcasana.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.harcasana.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. İşlem güvenliğimiz en üst düzeyde sağlanmaktadır.

 

Harcasana kanuni düzenlemeler veya sair nedenlerden dolayı işbu Gizlilik Politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasındaki güncellemeler web sitesi üzerinde yayınlanacaktır.